Zdrowo schudnąć w 7 dni? Z nami to możliwe!

LAST MINUTE – innowacyjna dieta dzięki, której schudniesz w krótkim czasie

Pragniesz ekspresowo poprawić swój wygląd? Zdecydowałaś/eś się na wyjazd w ostatniej chwili? Wypadło Ci ważne wydarzenie, na którym chcesz olśniewać, ale nie masz czasu na długotrwały proces zmiany nawyków i klasyczną redukcje masy ciała? Właśnie w takich sytuacjach dieta LAST MINUTE jest idealna.

Co wyróżnia naszą dietę LAST MINUTE?

Dieta LAST MINUTE została opracowana przez doświadczonego dietetyka, dlatego jest ona bezpieczna i zdrowa. Jej głównym założeniem jest zachowanie maksimum różnorodności i smaków przy ograniczeniu kalorycznym. Co daje takie rozwiązanie? Kiedy dieta jest zróżnicowana, zdecydowanie łatwiej przestrzegać ograniczeń kalorycznych. Zarówno posiłki wytrawne, jak i słodkie przygotowujemy z wykorzystaniem różnorodnych, dostępnych na rynku produktów. Oferując wieloskładnikowe dania, dbamy o właściwe odżywianie naszych Klientów. Różnorodne posiłki zawierają więcej witamin i składników mineralnych. Dodatkowym atutem jest jakość produktów – bardzo o nią dbamy, ponieważ to podstawa odpowiedzialnego i prawidłowego żywienia tych, którzy nam zaufali.

Dieta jest prawidłowo zbilansowana. Podział makroskładników jest stały i wygląda następująco:

  • Białko 20%
  • Tłuszcze 25%
  • Węglowodany 55%

Powtarzalny rozkład składników oraz odpowiednia ilość witamin i składników mineralnych, ułatwiają wytrwanie na diecie. Nie da tego żadna „dieta cud” z proszku z półek sklepowych czy z Internetu, w której dopuszczalny jest liść sałaty dziennie i jeden składnik.

Niedobory w diecie

Czy wiesz, że niedobory w diecie są przyczyną napadów głodu i prowadzą do przejadania się? Każda witamina i składnik mineralny w naszym organizmie ma określoną funkcję i warunkuje konkretne procesy w naszym organizmie. W efektywnej redukcji masy ciała, bardzo ważne są witaminy z grupy B, bo to one odpowiadają za regulację metabolizmu oraz spalanie węglowodanów. Magazynowanie tłuszczu w komórkach jest skorelowane z syntezą noradrenaliny, która jest syntetyzowana przy udziale witaminy C.

 

Jak widać, redukcja masy ciała jest złożonym procesem, aby był efektywny musi być przygotowany w sposób bardzo przemyślany.

 

Jak komponujemy posiłki?

Dieta LAST MINUTE składa się z 5 posiłków. Małe, a częstsze posiłki pozwalają zapobiegać spadkom stężenia glukozy we krwi, a tym samym nie pojawiają się napady głodu.  Posiłki komponujemy z niskokalorycznego nabiału, jaj, warzyw o niskiej kaloryczności i najlepszych tłuszczy. Okazjonalnie pojawia się także mięso. Słodki smak jest nadawany posiłkom dzięki dodatkowi stewii – naturalnej rośliny słodzącej. Wysokie walory zdrowotne posiłków są dla nas najważniejsze. Nie stosujemy dodatków i sztucznych słodzików, które jak pokazują badania, w długofalowym działaniu przyczyniają się do wysokiej glikemii, analogicznie, jak biały cukier. Dodatkowym elementem diety jest czerwona herbata z cytryną, która praktycznie nie zawiera kalorii, a przyczynia się do redukcji masy ciała.

Jak stosować dietę LAST MINUTE?

Każdy z nas jest inny i każdy wymaga indywidualnego dostosowania procesu redukcji masy ciała. Najlepiej dobierze dietę i ustali proces redukcji masy ciała nasz Dietetyk. Dla „przełomowych” Klientów opieka dietetyka jest bezpłatna.

  1. Dietę można stosować jako tygodniową, samodzielną dietę
  2. Dieta może być stosowana cyklicznie. Ograniczenia kaloryczne można wprowadzać np. jeden na tydzień w miesiącu czy raz na pół roku.
  3. Dieta LAST MINUTE może stanowić element złożonego planu żywieniowego. Jest doskonałym wstępem do diety SIRT, wprowadzeniem do postu leczniczego, czy też jednym z elementów wychodzenia z postu.

Pod opieką doświadczonych dietetyków, jedząc dania przygotowane przez kucharzy z wieloletnią praktyką, osiągniesz sukces ze smakiem!

 

Aleksandra Turska, magister dietetyki

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety