Dlaczego Przełom w Odżywianiu?

“Nie jesteśmy zwykłym cateringiem dietetycznym. Przełom w odżywianiu stawia na pierwszym miejscu zdrowie Klientów. Budując w 2012 roku naszą firmę, chcieliśmy stworzyć markę, dzięki której nasi Klienci zatroszczą się o to, co najważniejsze – o własne zdrowie! Bazując na naszym ponad 10-letnim doświadczeniu możemy powiedzieć, że założenie zrealizowaliśmy!“

Przełom w Odżywianiu to zdrowy i smaczny styl życia. Przez cały czas trwania diety każdy Klient otoczony jest opieką naszego dietetyka klinicznego. Analizujemy potrzeby i dobieramy nasze diety do indywidualnych potrzeb.

Różnorodność diet

Każdy z nas jest inny i każdy ma własne potrzeby żywieniowe. Dlatego w naszym cateringu dietetycznym oferujemy różne rodzaje diet – od klasycznych dań po diety lecznicze, jak post dr Dąbrowskiej.

Nasi szefowie kuchni gotują według nieprzeciętnych receptur, gwarantując ogromną różnorodność smaków. Warzywa i owoce kochamy!

Posiłki wyłącznie klasy Premium

W naszym cateringu każdy posiłek traktujemy jako najcenniejszy dar, jaki możemy Wam oferować. Każde danie jest przygotowywane z największą starannością – od momentu tworzenia receptur, aż do zamknięcia gotowych pudełek z potrawami.

Gotujemy z najwyższej jakości składników, od sprawdzonych dostawców. Gotujemy z tego, co sami z przyjemnością chcielibyśmy zjeść i co jemy!

Odpowiednie zbilansowanie makroskładników, witamin oraz składników mineralnych w połączeniu ze zróżnicowanymi smakami ułatwiają trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Nasi dietetycy kliniczni przekładają na diety całe swoje doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu każdy posiłek pozwala ze smakiem zachować zdrowie.

Profesjonalna poradnia dietetyczna

Jednak, aby sposób odżywiania był jak najkorzystniejszy, powinien być dobrany do każdej osoby, z uwzględnieniem wieku, płci, poziomu aktywności fizycznej oraz ewentualnych chorób towarzyszących. Brzmi skomplikowanie? Mamy na to rozwiązanie!

Aby pomóc naszym Klientom w wyborze odpowiedniej diety, stworzyliśmy własną Poradnię Dietetyczną Przełom w Odżywianiu.

 • U naszego dietetyka klinicznego można zasięgnąć profesjonalnej porady.
 • Podczas konsultacji przeprowadzamy wywiad zdrowotno-żywieniowy, wykonujemy badanie składu ciała oraz interpretujemy wyniki badań.
 • Na tej podstawie dietetyk jest w stanie zaproponować odpowiednią dietę dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby.
 • Konsultacje okresowe pomagają natomiast monitorować przebieg zmian żywieniowych, odpowiednio je modyfikować i zwalczać.

Nasi Klienci nie zostają sami ze swoimi pudełkami!

 • Na każdym etapie służymy radami, aby wspierać w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i pomóc odnieść sukces.
 • Z naszym dietetykiem można się spotkać osobiście w poradni w Warszawie (ul. Sienna 83), ale możliwy jest też kontakt telefoniczny czy on-line.
 • Ważne! W trakcie korzystania z cateringu dietetycznego konsultacje dietetyczne są bezpłatne.

Wykluczenia żywieniowe? Jak najbardziej.

Dbając o komfort Klientów, w naszym cateringu dietetycznym możliwe jest zgłaszanie wykluczeń do menu. Dajesz nam znać, co nie powinno się znaleźć w Twoim menu, a my to uwzględniamy.

Twoja dieta to Twój wybór! Dlatego mamy w ofercie możliwość indywidualnego komponowania menu na każdy dzień. Wybierasz, co zjesz następnego dnia.

Jedz na zdrowie

Działamy kompleksowo, chcąc ułatwić zmianę nawyków i osiągnięcie swojego przełomu. Zdrowy styl życia to nie tylko zdrowa dieta, to także profilaktyka zdrowotna. Dlatego Współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji i zachęcamy do wykonywania badań profilaktycznych oraz specjalistycznych.

By ułatwić korzystanie z opieki medycznej, wspólnie z MD Clinic oferujemy pakiety z atrakcyjną zniżką. Organizujemy także dni zdrowia, podczas których można skorzystać z bezpłatnej porady dietetyka i lekarzy z różnych specjalizacji.

Eco pojemniki

Nieustannie zmieniamy się na lepsze i staramy się podążać za najnowszymi trendami. Jako pierwszy catering dietetyczny wprowadziliśmy możliwość dostaw w pojemnikach eco. Są one przygotowane z trzciny cukrowej. W 100% wspieramy akcje #lesswaste.

Korzystasz z wygodnej aplikacji

Nasza aplikacja mobilna to doskonałe rozwiązanie nie tylko do monitorowania swojego zamówienia. Dzięki niej możesz również:

 • ustawić przypomnienia o posiłkach – aplikacja uczy regularności spożywania posiłków
 • oceniać posiłki – Twoja ocena pozwala nam się doskonalić
 • zmieniać dni i adres dostaw
 • dostawać informacje o ofertach specjalnych i promocjach
 • wybierać posiłki na diecie Twój wybór

Przełom Team

Na Facebooku prowadzimy grupę wsparcia #przełomteam. To miejsce, w którym wszyscy Klienci cateringu dietetycznego dzielą się doświadczeniem i przeżyciami związanymi z dietą. Bardzo lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę. Na naszym Facebooku regularnie pojawiają się artykuły, które są dodatkowym wsparciem merytorycznym dla naszych Klientów.

Dołącz do nas i osiągnij swój przełom, nie tylko w odżywianiu!