Opieka doświadczonego dietetyka w cenie cateringu

Nasz catering ma ponad 12 letnią tradycję i powstał jako jeden z pierwszych na terenie Warszawy. Od początku staraliśmy się zadbać o naszych Klientów holistycznie – całościowo, nie chcieliśmy tylko sprzedawać diety, od początku zależało nam na odpowiedzialnym podejściu i pomocy każdemu z naszych Klientów.

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach choroby dietozależne, a więc te, spowodowane nieprawidłowym żywieniem stanowią swoistą epidemię.

Zdecydowanie nie każda dieta jest dla każdego, nie ma uniwersalnych wskazówek, aby poprawić swój stan zdrowia. Tutaj najistotniejsze jest indywidualne podejście.

Dlatego w naszym cateringu można skorzystać z opieki z doświadczonym, dyplomowanym Dietetykiem klinicznym.

 

Odpowiedzialne podejście do Klienta cateringu – bezpłatna opieka dietetyczna

Twoje zdrowie jest dla nas bardzo cenne, dlatego już przed rozpoczęciem korzystania z cateringu istnieje możliwość zapisania się na konsultację z naszym Dietetykiem.

Bardzo ważne jest przygotowanie się do takiej konsultacji. Niezwykle pomocne w ocenie stanu zdrowia są aktualne wyniki badań, które są punktem wyjścia do profesjonalnej i efektywnej pracy dietetycznej.

Konsultacje dla naszych Klientów są bezpłatne.

Jeśli jeszcze nie jesteś Klientem cateringu koszt konsultacji wynosi 200 zł. Kwota ta, zostanie odliczona od ceny cateringu, jeśli się na niego zdecydujesz.

 

Przebieg konsultacji

Podczas pierwsze konsultacji następuje ocena stanu zdrowia, zostają przeprowadzone pomiary obwodów, masy ciała i wzrostu. Wykonane jest badania składu ciała- czyli tzw. BIA.

Jest to bezbolesna i bezinwazyjna metoda pozwalająca określić skład ciała, a więc: zawartość wody i jej rozmieszczenie w przestrzeniach międzykomórkowych (czy występuje tendencja do obrzęków) zawartość tkanki tłuszczowej i mięśni.

Po przeprowadzeniu wywiadu i badań, wspólnie z Dietetykiem określane są realne cele i dobierana jest dieta.

Monitoring efektów

W trakcie trwania diety, nasi Klienci mają kontakt z Dietetykiem i umawiają się na cykliczne konsultacje podczas których, monitorowane są efekty, przez pomiary obwodów a także dzięki ponownym badaniom składu ciała.  Zmiany w zawartości poszczególnych składowych masy ciała pozwala określić skuteczność diety oraz jej dopasowanie.

Forma konsultacji

Konsultacje dietetyczne mogą odbywać się stacjonarnie w wielospecjalistycznej przychodni MD Clinic ( ul. Sienna 83 w Warszawie), bądź mogą być przeprowadzane telefonicznie lub on-line.

Zachęcamy, aby przynajmniej pierwsza konsultacja była stacjonarna, pozwoli to na wykonanie BIA i profesjonalne zmierzenie obwodów.

 

Nasz Dietetyk

Monika Korólczyk jest dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem. Od lat pracuje z osobami, stosującymi diety redukcyjne i skutecznie je wspomaga.

Nieustannie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych i kursach. Na co dzień zajmuję się poradnictwem żywieniowym w schorzeniach układu pokarmowego (z uwzględnieniem nieswoistych chorób zapalnych jelit, SIBO) oraz zaburzeniami odżywiania.

Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu w pracę, ma bardzo liczne grono zadowolonych i zdrowych Pacjentów, którzy osiągnęli swój  PRZEŁOM.

 

Jak można się zapisać?

Zapisu na konsultację można dokonać telefonicznie lub mailowo za pośrednictwem naszego Biura Obsługi Klienta.

BOK: czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
biuro@przelomwodzywianiu.pl

 

Jeśli nie wiesz jak zacząć? Bądź też chcesz poprawić swój stan zdrowia- zapisz się już dziś!