Zamawianie posiłków z cateringu może być świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć pewność, że codzienne menu będzie zbilansowane i pożywne. Co ważne, firmy cateringowe oferują zdrowe posiłki z dostawą pod drzwi. Przydałby Ci się przewodnik, jak wybrać catering, by nie być zawiedzionym? Podpowiadamy!

Każdy z nas ma indywidualne potrzeby żywieniowe. Mamy swoje smaki, ulubione potrawy, jemy mięso lub nie, wolimy nabiał itp. Czy w takiej sytuacji dobrym pomysłem jest korzystanie z cateringu dietetycznego, który dla nas przygotuje zdrowe posiłki z dostawą? Jak najbardziej. Jednak trzeba zrobić dokładny reasearch i zamawiać posiłki w firmie solidnej, z wieloletnim doświadczeniem, z szeroką ofertą i oczywiście proponującej odpowiednie dla nas diety.

Różnorodność diet

Jeżeli zamawiając posiłki na cały dzień, chcesz mieć nie tylko wygodę, ale również pewność, że odżywiasz się zdrowo, to koniecznie zwróć uwagę na różnorodność diet proponowanych przez wybraną firmę cateringową. Na przykład w Przełomie w Odżywianiu oferujemy kilkanaście diet – od klasycznych, przez odchudzające, KETO czy sportowe (Active), po diety lecznicze, jak SIRT czy Post dr Dąbrowskiej. Przygotowujemy także kompleksowe kuracje diety płynnej.
Nasi szefowie kuchni gotują według sprawdzonych receptur, gwarantują różnorodność smaków i świeżość produktów.
Gotujemy dla Was od ponad 12 lat – wiemy, jak to robić ze smakiem. Zdrowe posiłki z dostawą to nasza specjalność.

Dbałość o wysoką jakość posiłków z dostawą

Jeżeli zamówienie będziecie składać w cateringu wysokiej jakości, to hasło: zdrowe posiłki z dostawą, nie będzie tylko hasłem reklamowym.
W Przełomie w Odżywianiu każde danie jest przygotowywane z największą starannością – od etapu tworzenia receptur, po gotowe pudełka z potrawami. Gotujemy z tego, co sami chcielibyśmy zjeść!

Pod okiem dietetyka

Odpowiednie zbilansowanie makroskładników, witamin oraz składników mineralnych w połączeniu ze zróżnicowanymi smakami, to dobra droga do trwałej zmiany nawyków żywieniowych.
Jak najlepiej dopasować dietę do swoich potrzeb? Korzystając z porady dietetyka. Taką konsultację umożliwia m.in. Przełom w Odżywianiu.
• Podczas konsultacji dietetyk przeprowadza wywiad zdrowotno-żywieniowy, wykonuje badanie składu ciała oraz interpretuje wyniki badań.
• Na tej podstawie proponuje odpowiednią dietę dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby.
• Konsultacje okresowe pomagają monitorować przebieg zmian żywieniowych, odpowiednio je modyfikować i zwalczać.
• Na każdym etapie ekipa Przełomu służy radami, aby wspierać w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.
• W trakcie korzystania z cateringu dietetycznego konsultacje z dietetykiem są bezpłatne.

Możliwość wyboru zdrowych posiłków z dostawą

Ciekawą opcją, która pojawiła się w cateringach, jest możliwość samodzielnego komponowania menu na dany dzień. W Przełomie w Odżywianiu taka opcja nazywa się TWÓJ WYBÓR. Zamawiając dania na kolejne dni, wybierasz co lubisz – a wybór jest niemały, bo spośród około 30 dań.

A może na próbę…

Jeśli chcesz się przekonać, czy zdrowe posiłki z dostawą spełniają twoje oczekiwania, szukaj cateringu, który oferuje dzień próbny. W Przełomie jest to tzw. zestaw próbny Warto skorzystać z takiej opcji, by spróbować, jak kucharze przygotowują potrawy. Zapraszamy!