Wakacje w pełni

  • Zacznijmy od tego, że lato to cudowny okres dla zdrowego odżywiania, ponieważ mamy  różnorodność świeżych owoców i warzyw, łatwo dostępnych i tanich. A w związku z panującymi upałami, wolimy spożywać potrawy lekkie i chłodne. Dlatego polecamy wszelkie sałatki warzywne, koktajle owocowe czy grillowane warzywa. W dodatku szybko je przyrządzisz. Wystarczy, że pokroisz ulubione surowe warzywa, dodasz świeże zioła, skropisz je oliwą i sałatka gotowa. Do przygotowania koktajlu przygotuj owoce i chudy nabiał: kefir, maślankę czy jogurt naturalny i wszystko zmiksuj. Smacznie, zdrowo i kolorowo.
  • Ciepłe dni, to także dobry czas na wyrobienie nawyku picia wody. Dzięki wysokim temperaturom, bardziej odczuwamy pragnienie. Wodę należy pić cały dzień, małymi łyczkami, ale nie tylko latem. Powinno się wypijać ok. 1,5 litra wody dziennie, a podczas upałów czy uprawiania sportów nawet 3 litry! Dla orzeźwienia polecamy bezalkoholowe mohito. Do niegazowanej wody mineralnej dodaj świeżą miętę, plasterki limonki oraz odrobinę cukru trzcinowego. Smakuje wybornie!
  • Latem łatwiej o aktywność fizyczną. Masz mnóstwo możliwości, niezależnie od tego czy spędzasz urlop w mieście, nad morzem czy w górach. Jeśli wybierasz ostatnią opcję, to oczywiście polecamy chodzenie po górach – rewelacje wpływa na przyspieszenie metabolizmu. Podczas urlopu nad wodą proponujemy: pływanie, jogging lub spacery przebiegiem morza, a także odkrycie sportów wodnych takich jak narty wodne, kajakarstwo – to świetna zabawa, a przy okazji wykonasz trening. A co robić w mieście latem? Zwiedzać! Jest tyle miejsc wartych zobaczenia. Poza tym jazda na rowerze (w wielu miastach można wypożyczyć rower) i rolkach. Warto też skorzystać z otwartych treningów z różnych dziedzin sportu organizowanych na świeżym powietrzu.

A przed/po urlopie proponujemy skorzystać z naszych usług cateringu dietetycznego warszawa – PRZEŁOM W ODŻYWIANIU oraz zabiegów kriolipolizy w PRZEŁOMIE W ODCHUDZANIU.  Z naszą pomocą osiągniesz sukces niezależnie od pory roku.

Możliwości jest ogrom, a wakacyjne dni sprzyjają zdrowemu stylowi życia. Teraz tylko trochę samozaparcia i do dzieła, nie trać czasu

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety