Odzyskaj piękną sylwetkę i wspaniałe samopoczucie na wiosnę!

Zastanawiasz się jaka dieta jest dla Ciebie najlepsza? Jak skutecznie zredukować masę ciała a przy tym odzyskać promienną cerę i doskonałe samopoczucie? Nasz organizm sam daje sygnały, jeśli dieta bądź styl życia mu nie odpowiadają. Każdy z nas jest inny, dlatego wspólnie z naszym dietetykiem ustalisz realne cele i osiągniesz sukces.

 

Najważniejszy jest: realny cel.

Nie możesz dążyć do tego co nieosiągalne i dla Ciebie niezdrowe, bo jest to bardzo demotywujące i powoduje brak chęci do wdrożenia zdrowych zmian oraz trwania w lepszych wyborach żywieniowych.

 

Pamiętaj, tylko zbilansowana dieta pomoże Ci osiągnąć sukces.

Badania pokazują, że jednostronne i bardzo restrykcyjne diety nie są skuteczne. Nieodpowiednio odżywiony organizm będzie sygnalizował, że ma chęć na coś niezdrowego, tłustego bądź słodkiego. Przez co nie da się przestać myśleć o jedzeniu i trudniej jest wytrwać na diecie.

Z nami wybierasz pełnowartościowe i zbilansowane diety, które będziesz stosował/a z przyjemnością i ze zdumieniem obserwował/a ich efekty.

Nie ma jednego, skutecznego sposobu, który pozwala na redukcję masy. Dlatego w naszym cateringu mamy różne ścieżki i oferujemy przygotowane podczas konsultacji indywidualne plany żywieniowe.

 

Czytaj również: Jesteś tym, co jesz. Pusty slogan czy stwierdzenie mające potwierdzenie w nauce?

Co należy zrobić, aby odnieść sukces i trwale zredukować masę ciała?

 • Oddać się w ręce doświadczonego dietetyka, który zapanuje cały proces odchudzania. Narzucenie sobie zbyt dużych restrykcji produktowych i kalorycznych może przynieść odwrotny do zamierzonego skutek.
 • Wprowadzać drobne i stopniowe zmiany. Postawienie zbyt wysoko poprzeczki może zniechęcać i sprawić, że poddasz się na starcie.
 • Planować posiłki – z nami każdego dnia otrzymasz zbilansowane posiłki, musisz jednak pamiętać, że wychodząc z domu na dłużej, musisz zabrać posiłek lub dwa. Nie możesz doprowadzać się do głodu. Jest wtedy dużo większe prawdopodobieństwo, że dokonasz odstępstwa od diety.
 • Regularnie spożywać posiłki. Ustaw powiadomienie w swoim telefonie, dzięki temu nie zapomniesz o żadnym z nich. A z biegiem czasu stałe godziny posiłków wejdą Ci w nawyk.
 • Pić wodę – kiedy Twój organizm domaga się wody, jest to objaw jego odwonienia. Dodatkowo pragnienie często jest mylone z głodem. Zawsze miej pod ręką małą butelkę wody.
 • Robić przemyślane zakupy – nie trzymaj w lodówce niezdrowych produktów, nie kupuj słodyczy i przekąsek. Posiadanie w swoim domu produktów, których starasz się nie jeść jest zdecydowanie niepotrzebne i stanowczo zwiększa prawdopodobieństwo ich spożycia.
 • Dokonywać zdrowych wyborów i stosować zamienniki

 

Zamienniki w diecie. Poznaj 6 zasad, które pomogą Ci szybciej schudnąć.

 1. Stosuj jogurt naturalny zamiast śmietany
 2. Nie kupuj słodkich owocowych jogurtów, a sam komponuj jogurty naturalne z owocami
 3. Jeśli panierka to tylko ta lepsza przygotowana np. z płatków migdałowych, bądź mąki kukurydzianej
 4. Zamiast gotowych serków kanapkowych, które są bardzo tłuste – przygotowuj samodzielne twarożki na bazie chudego sera twarogowego i jogurtu
 5. Lubisz kawę z mlekiem? Zamiast śmietanki bądź mleka 3,2%, wybieraj te 0,5% lub 1,5%
 6. Jeśli masz ochotę na przekąskę sięgaj po surowe warzywa. Są niskokaloryczne i bogate w witaminy i składniki mineralne. Jeśli owoce – to najlepiej w pierwszej połowie dnia i świeże, a nie te suszone.

 

Możesz też oddać swoje żywienie w ręce doświadczonych specjalistów. Pomożemy Ci właściwie zredukować masę ciała. Każdego dnia zapewnimy Ci różnorodność smaków. Brak konieczności robienia zakupów pozwoli Ci oszczędzić, nie robić nadprodukcji oraz nie podjadać – bo jeden posiłek =  jedno pudełko.

Prosto. Zdrowo. Z Przełomowymi efektami. Jeśli masz pytania, możesz skorzystać z konsultacji z naszym dietetykiem. Dla naszych Klientów opieka specjalisty jest bezpłatna.

 

Aleksandra Turska, dietetyk kliniczny

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety