Zdrowy plan na majówkę!

Nadchodzi majówka, ale co z dietą?

Długi weekend majowy już nadchodzi wielkimi krokami a Ty zastanawiasz się jak spędzić go korzystnie dla zdrowia? Czy te kilka wolnych dni od pracy może być początkiem zmian w sposobie odżywiania się? Czy jest to dobry czas na rozpoczęcie diety? Zdecydowanie TAK. Mamy dla Ciebie świetną wiadomość- my w majówkę nie odpoczywamy, a gotujemy właśnie dla Ciebie. Codzienne dostawy świeżych i zbilansowanych posiłków mogą być pod Twoimi drzwiami podczas całej majówki. Nie musisz wtedy planować zakupów, a na grilla ze znajomymi możesz zabrać nasze dania spakowane w pudełkach. Majówka jest dobrym czasem na eksperymenty. Odwlekasz rozpoczęcie diety? Ciągle przekładasz wiosenne oczyszczanie? Nie zastanawiaj się już dłużej i zamów nową dietę właśnie dziś i startuj w najbliższy weekend. Sirt? Post dr Dąbrowskiej? A może dieta Classic mająca na celu naukę systematyczności i narzucenie sobie restrykcji kalorycznych? Opcji jest wiele. Wszystko zależy o Twojego celu.

Brak pośpiechu, czas dla siebie, może dłuższy spacer albo wycieczka rowerowa? A do tego zbilansowana dieta. Czy nie brzmi to jak plan idealny?

Zatrzymaj się i obserwuj siebie. 

Wolny czas jest doskonałą okazją, aby dobrze obserwować swój organizm i jego reakcje na zmiany w jadłospisie. Szczególnie na poście leczniczym, pierwsze dni mogą wiązać się ze spadkiem energii i gorszym samopoczuciem. Jest to skutek oczyszczania i samoleczenia się organizmu i usuwania wszelkich toksyn. Najważniejsze, aby nie zrezygnować w tych pierwszych i niewątpliwie trudnych dniach, bo potem poczujesz zastrzyk dodatkowej energii, zapomniesz co to głód i będziesz z radością sięgać po kolejną porcję warzyw przygotowaną przez naszych Kucharzy.

Post zmienia odczuwanie smaku, dzięki tej diecie, z naszymi pudełkami odkryjesz na nowo smaki. Warto podjąć te wyzwanie i zrobić sobie prezent w postaci lepszego samopoczucia oraz poprawy stanu zdrowia.

Myślisz, że to szalony pomysł? W żadnym wypadku. Najlepszy czas na zmiany jest teraz. A to od Ciebie i od Twoich wyborów żywieniowych zależy Twoje zdrowie.

 

Jedzenie ma ogromną moc.

Jeśli się dobrze odżywiasz i dbasz o swój organizm od wewnątrz automatycznie czujesz się lepiej i wyglądasz młodziej.

Dieta odmładzająca bez skalpela? To nie pusty slogan. Wielu naszych Klientów rozpoczyna dietę SIRT czy post dr Dąbrowskiej w celu redukcji masy ciała. Potem utracone kilogramy nazywa skutkiem ubocznym, ponieważ widzą nadrzędne efekty tj. :

  • poprawa samopoczucia
  • lepsza kondycja skóry
  • mniej zapalnych zmian skórnych
  • brak cieni po oczami
  • lepsza jędrność skóry
  • ustąpienie obrzęków
  • ustąpienie bólu brzucha
  • koniec z nawracającymi bólami głowy
  • lepsza koncentracja
  • lepsza jakość snu

Z naszym cateringiem możesz zrobić prawdziwe spa i całkowitą regenerację swojego organizmu. A drobnymi zmianami i zbilansowanymi posiłkami możesz odmłodzić swój organizm, wdrożyć efektywną profilaktykę wielu chorób a także cofnąć albo zatrzymać rozwój już tych istniejących.

Czy wiesz, że redukcja masy ciała nawet o 4 kg pozwala wpłynąć na obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, a tym samym przeciwdziała jego skutkom, czyli wystąpieniu udaru oraz zawału?

Wykorzystaj dobrze wolny czas: podaruj sobie relaks i zdrową dietę.  Pozwoli Ci to bardzo szybko poczuć i zobaczyć efekty.

 

Aleksandra Turska, dietetyk kliniczny

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety

Sprawdź inne diety

Zobacz wszystkie diety